Żywioły Saszy

“Żywioły Saszy”, czyli bestsellerowa polska teatrologia kryminalna!

Cykl Katarzyny Bondy, który oczaruje każdego miłośnika powieści kryminalnych! 

Żywioły Saszy” to niezwykła seria kryminalna, która składa się z czterech następujących tomów: “Pochłaniacz POWIETRZE” (2014), “Okularnik ZIEMIA” (2015), “Lampiony OGIEŃ” (2016) oraz “Czerwony pająk WODA” (2018). Twórczynią tego niezwykłego cyklu jest Katarzyna Bonda.
Cykl ten opowiada o losach Saszy Załuskiej, która z zawodu jest profilerką kryminalną.
“Pochłaniacz POWIETRZE” (2014) to pierwszy tom serii, który otwiera cały cykl. Sasza Załuska jest twórczynią portretów psychologicznych. Profilerkę odwiedza Paweł Bławicki. Mężczyzna obawia się, że jeden ze znanych muzyków chce go zabić i prosi kobietę o pomoc.
“Okularnik ZIEMIA” (2015) to druga książka, która wchodzi w skład tego cyklu. Sasza Załuska chcą odpocząć od swojej pracy, postanawia udać się na Podlasie. Na tych malowniczych terenach kobieta może wreszcie odetchnąć. Jednak wypoczynek nie trwa długo. Podczas wesela, na którym jest Sasza, dochodzi do uprowadzenia Panny Młodej, a w pobliskim lesie odkryte zostają ludzkie szczątki.
“Lampiony OGIEŃ” (2016) w tej książce Katarzyna Bonda konfrontuje Saszę z demonami przeszłości. Profilerka nie dość, że musi zmierzyć się ze swoją trudną przeszłością, to musi jeszcze powstrzymać bezwzględnego podpalacza.
Finał cyklu, który zaprezentowany jest w powieści zatytułowanej “Czerwony pająk WODA” (2018), każdego czytelnika wbije w fotel. W tej powieści córka Saszy zostaje porwana i profilerka, widząc, jak policja nieporadnie prowadzi poszukiwania, postanawia sama odnaleźć swoje dziecko, którego porwanie związane jest ze samobójstwem dawnego przełożonego profilerki.

Katarzyna Bonda, czyli bestsellerowa polska autorka powieści kryminalnych, której twórczością zachwyca się cały świat!

“Sprawa Niny Frank” (2007), “Tylko martwi nie kłamią” (2010), “Florystka” (2012), “Pochłaniacz POWIETRZE” (2014), “Okularnik ZIEMIA” (2015), “Lampiony OGIEŃ” (2016), “Czerwony pająk WODA” (2018) oraz “Nikt nie musi wiedzieć” (2021) to dzieła, które zachwyciły tysiące miłośników literatury kryminalnej. Twórczynią tych niezwykłych powieści jest polska bestsellerowa pisarka, czyli Katarzyna Bonda. Warto wspomnieć o tym, iż w 2015 roku zostaje sprzedanych sto pięć tysięcy egzemplarzy książek autorki. W tym samym roku drugi tom bestsellerowego cyklu “Żywioły Saszy”, czyli “Okularnik ZIEMIA” zdobywa tytuł Bestsellera Empiku 2015 w kategorii literatura polska.

 

About the Author

You may also like these